Pirmdiena, 25.01 07:20
 ON-LINE pakalpojumi    Aviobiļetes Apdrošināšana Auto noma Viesnīcas Ceļojumi
Logo
ENG  LV
Galvenā lapa >> Atpūtas ceļojumi >> Eksotiskie ceļojumi >> Madagaskara
 
 
TEZ Tour īpašie piedāvājumi!

 

Madagaskara

   

Madagaskaras republika:

Platība: 594,180 sq. km    
Galvaspilsēta: Antananarivo (Tana)
Valūta: Malagasi Ariari (MGA)
Iedzīvotāji: 20,042,551
Valsts valoda: malgašu valoda, franču valoda
Laika josla: GMT +3
Klimats: Tropiska sala ar lietus un sauso sezonu. Lietus sezona ir no novembra beigām līdz aprīļa beigām.Sausā sezona parasti sākas maija sākumā un ilgst līdz oktobra beigām, novembrim. Vidējā dienas temperatūra svārstās no 25ºC-30ºC.


Carlson Wagonlit Travel piedāvā aizraujošus Madagaskaras safari piedzīvojumus:

Madagaskaras safari piedzīvojums ziemeļos – 8 dienas, cena no 1015 EUR
Šis ceļojumus Jūs aizvedīs uz skaisto galvaspilsētu Antananarivo, Ankarana dabas rezervātu, kā arī uz Amber Mountain nacionālo parku, kas ir slavens ar saviem ūdenskritumiem un bagātīgo dabu.

Madagaskaras luksus piedzīvojums dienvidos – 8 dienas, cena no 2930 EUR
Jūs dzīvosiet ekskluzīvās naktsmītnēs, ēdīsiet gardēžu ēdienus un izbaudīsiet labāko, ko Madagaskaras dienvidi spēj Jums parādīt. Savvaļas dzīvnieku un putnu vērošana, Mandrare upe, Ifotaka mežs, vietējo ciemu šarms un patīkamas pastaigas gan naktīs, gan dienās profesionāla gida vadība. Kā arī citi piedzīvojumi ir iekļauti šajā luksus piedāvājumā.

Madagaskaras kultūras un kajaku piedzīvojums – 14 dienas, cena no 3109 EUR
Ļaujiet elpu aizraujošajam okeāna ūdenim un baltajām smiltīm aizskalot Jūsu ikdienas stresu.
Vaļu vērošana, snorkelings, savvaļas dzīvnieki, Franču šefpavāra gardie ēdieni un vēl daudz kas cits Jūs sagaida Madagaskaras dienvidaustrumu brīvdienās.

 

Vairāk informācijas: celojumi@carlsonwagonlit.lv
 

 

 
IATA Acredited Agent Kaleva Travel SIA, Kr. Barona iela 7/9, LV 1050 Riga, Latvia info@carlsonwagonlit.lv , tel. +371 67285901

Kaleva Travel ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas sniedz visa veida atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem, valsts un pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām. Ceļojumu birojs piedāvā: aviobiļetes, viesnīcu rezervēšana, autobusu, vilcienu, kuģu un prāmju biļetes, auto īre un noma, kruīzi, ekskursijas, motivējošas programmas, konferenču un semināru organizēšana, incentive un iepazīšanās ceļojumi, grupu braucieni. Atpūtai tiek piedāvāti, kāzu ceļojumi, spa ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, sporta ceļojumi, katalogu ceļojumi, ceļojumi ar bērniem, nedēļas nogales ceļojumi, koncerti, aktīvā atpūta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā pasaulē.
Kaleva Travel sadarbības partneri aviokompānijas Lufthansa, Finnair, Estonian Air, airBaltic, SAS, CSA Czech Airlines, KLM, British Airways, Singapore Airlines, LOT, Aerosweet, Aeroflot, Austrian Airlines. Viesnīcas Marriott Hotels, Sokos Hotels, Radisson SAS, Reval Hotels, Sandals and Beaches. Tūroperatori Tez Tour, Novatours, Alida Tours, TUI, Dertour, Domina Travel. Prāmju un kruīzu kompānijas: Tallink Silja, Viking Line, Royal Caribbean, Celebrity, Carnival, Norwegian, Silversea. Auto noma: Avis, Hertz, Europcar, Sixt. Apdrošināšanas kompānijas Seesam, Ergo.