Ceturtdiena, 25.02 15:11
 ON-LINE pakalpojumi    Aviobiļetes Apdrošināšana Auto noma Viesnīcas Ceļojumi
Logo
ENG  LV
Galvenā lapa >> Pasākumu un konferenču organizēšana >> Pasākumu norises vietas
 
 

 

Pasākumu norises vietas
Reval Hotel Latvija
Reval viesnīcai „Hotel Latvija” ir lielākais Konferenču un svinību centrs Baltijā un viens no lielākajiem Ziemeļeiropā. Biznesa zona, tūristu apskates vietas, muzeji un teātri ir viegli pieejami braucot ar taksometru vai ejot kājām. Viesnīcā ir 20 konferenču telpas, kas sastāda vairāk kā 2000 m2 kopējo platību. Lielākā sapulču telpa ir Omega (918 sēdvietas teātra stilā). Ir pieejama arī vairāk nekā 2000 m2 plaša izstāžu zona. Visā viesnīcā ir bezvadu Internets. Tiek piedāvāta augstas klases ēdināšana paužu laikā un profesionāla pasākumu apkalpošana.

 
Radisson SAS Daugava Hotel
Tā ir ērti izvietota Daugavas upes krastā, no kurienes atklājas brīnišķīgs skats uz Vecrīgu. Viesnīca atrodas tuvu galvenajiem biznesa, iepirkšanās un izklaides centriem. Rīgas Starptautiskā lidosta atrodas 15 minūšu braucienā no viesnīcas. Viesnīcas modernajās konferenču zālēs tiek rīkotas tikšanās, konferences, semināri un banketi no 4 līdz 400 cilvēkiem. Ir pieejamas 13 modernas konferenču telpas ar 10 līdz 320 sēdvietām un 700 stāvvietām. Viesnīca piedāvā 361 labiekārtotu istabu, tai skaitā biznesa klases un luksa numurus. Viesnīcas reģistrētiem viesiem ir pieejams bezmaksas bezvadu Internets.

 
Maritim Park Hotel Riga
Jūsu rīcībā būs kāds no 239 ērtajiem un gaišajiem skandināvu tipa numuriem un apartamentiem.
Arī modernās konferenču zāles sekmēs lietišķās vizītes veiksmi. Ir pieejamas 9 konferenču zāles platībā līdz 1100 m2, kas paredzētas 1100 cilvēkiem. Tās ir izvietotas otrajā stāvā, moderni iekārtotas, plašas un gaišas, ar logiem un ventilācijas sistēmām – viss lietišķai un radošai atmosfērai.

 
Baltic Beach Hotel
Viesnīcas atrašanās kāpu zonā garantē mieru un klusumu, tajā pat laikā no Jūrmalas centrālās ielas – Jomas ielas šķir tikai 2 minūšu gājiens, savukārt līdz galvaspilsētai – Rīgai 25 minūšu brauciens. Viesnīca piedāvā 11 dažāda lieluma un veida konferenču un banketu zāles piemērotas konferencēm, semināriem, banketiem. Katra zāle var tikt iekārtota un aprīkota ar tehniskām ierīcēm pēc Jūsu individuālām prasībām un vēlmēm.

 

Hotel Jūrmala SPA
Viesnīcas konferenču centrs piedāvā septiņas moderni aprīkotas dažāda lieluma konferenču zāles, kas kopumā spēj uzņemt 600 viesu. Viesnīcas vienpadsmitajā stāvā ir lielākā konferenču zāle ar 340 vietām, no kuras paveras lielisks skats uz Jūrmalas pilsētu un Rīgas jūras līci. Konferenču centrs nodrošina ērtu pasākumu norisi gan mazai darba grupai, gan starptautiskam kongresam vai banketam.


 

Melngalvju nams
Melngalvju nams, sākumā saukts par Jauno namu, celts 1334. gadā. Nams celts kā sanāksmju un dzīru vieta dažādām Rīgas sabiedriskajām organizācijām, 17. gadsimtā par tā vienīgajiem iemītniekiem kļuva dzīvespriecīgo un uzņēmīgo ārzemju, galvenokārt vācu, tirgotāju brālība – Melngalvju biedrība. Melngalvju nams tiek dēvēts par krāšņāko Rīgas rotu. Melngalvju nama telpas piemērotas gan svinīgiem sarīkojumiem, prezentācijas pasākumiem un konferencēm, gan saviesīgiem vakariem un ballēm. Gala vakariņām būs ideāli piemērota Melngalvju nama Lielā zāle ar ietilpību līdz pat 200 personām.

 
Rīgas Kongresu Nams
Rīgas Kongresu nams atrodas pilsētas sirdī – administratīvajā un kultūras centrā – vēstniecību un jūgendstila ēku rajonā. Namam ir 3 galvenās zāles ar ietilpību 1200, 300 un 280 personām un mazākas semināru zāles ar ietilpību no 20 līdz 70 personām.

 
Starptautiskais izstāžu centrs
Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā ir divas izstāžu zāles ar kopējo platību 17200 kvadrātmetri, konferenču zāle ar ietilpību 250 cilvēkiem un autostāvvieta 1200 automašīnām. Tajā tiek organizētas izstādes, konferences, kongresi, gadatirgi, koncerti un citi masu pasākumi.


 
Mazā Ģilde
Pašā Vecrīgas centrā pie Līvu laukuma atrodas arhitektūras piemineklis „Mazā ģilde”. 19. gadsimta greznās neogotikas stila telpas ir piemērotas lietišķo tikšanos, apmācību, semināru, konferenču, izstāžu, svinību un citu sarīkojumu organizēšanai dažādu vecumu auditorijām. Mazās Ģildes lielajā zālē ir ietilpība līdz pat 700 personām, 3 mazākas zāles ar ietilpību līdz 100 personām.

 
Rīgas Latviešu biedrības nams
Rīgas Latviešu biedrības nams atrodas pašā Rīgas centrā, un tajā tiek piedāvātas dažādas telpas vairākos stāvos. Latviešu biedrības namā regulāri tiek izmantotas ārvalstu delegātu pieņemšanu rīkošani, tā pat arī konferenču, koncertu, semināru, izstāžu, Gala vakariņu un citu pasākumu rīkošanai.


 
 

 

 
IATA Acredited Agent Kaleva Travel SIA, Kr. Barona iela 7/9, LV 1050 Riga, Latvia info@carlsonwagonlit.lv , tel. +371 67285901

Kaleva Travel ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas sniedz visa veida atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem, valsts un pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām. Ceļojumu birojs piedāvā: aviobiļetes, viesnīcu rezervēšana, autobusu, vilcienu, kuģu un prāmju biļetes, auto īre un noma, kruīzi, ekskursijas, motivējošas programmas, konferenču un semināru organizēšana, incentive un iepazīšanās ceļojumi, grupu braucieni. Atpūtai tiek piedāvāti, kāzu ceļojumi, spa ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, sporta ceļojumi, katalogu ceļojumi, ceļojumi ar bērniem, nedēļas nogales ceļojumi, koncerti, aktīvā atpūta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā pasaulē.
Kaleva Travel sadarbības partneri aviokompānijas Lufthansa, Finnair, Estonian Air, airBaltic, SAS, CSA Czech Airlines, KLM, British Airways, Singapore Airlines, LOT, Aerosweet, Aeroflot, Austrian Airlines. Viesnīcas Marriott Hotels, Sokos Hotels, Radisson SAS, Reval Hotels, Sandals and Beaches. Tūroperatori Tez Tour, Novatours, Alida Tours, TUI, Dertour, Domina Travel. Prāmju un kruīzu kompānijas: Tallink Silja, Viking Line, Royal Caribbean, Celebrity, Carnival, Norwegian, Silversea. Auto noma: Avis, Hertz, Europcar, Sixt. Apdrošināšanas kompānijas Seesam, Ergo.