Sestdiena, 23.03 23:44
 ON-LINE pakalpojumi    Aviobiļetes Apdrošināšana Auto noma Viesnīcas Ceļojumi
Logo
ENG  LV
Galvenā lapa >> Darījumu braucieni >> Korporatīvās lojalitātes programmas
 
 

 

Korporatīvās lojalitātes programmas

Aviokompāniju korporatīvās lojalitātes programmas 

Šīs lojalitātes programmas paredz kopēju bonusa punktu uzkrāšanu par visu uzņēmuma apmaksāto darbinieku, partneru vai klientu lidojumiem.
 
Korporatīvā lojalitātes programma darbojas paralēli un neierobežo ceļotāju dalību individuālajās bonusu programmās piem. Miles&More; Eurobonuss u.c. Programmā reģistrētā uzņēmuma darbinieks veicot lidojumus uzkrāj punktus gan savā individuālajā lojalitātes kontā gan kopējā uzņēmuma Korporatīvajā Lojalitātes programmas kontā..
 
Izvēloties reģistrēties korporatīvajai lojalitātes programmai, nav jāatsakās un nekādi netiek ietekmēta individuālo ceļotāju lojalitātes programmu darbība.
 
Korporatīvā lojalitātes programma tik tiešām ir papildus bonus, ko saņem uzņēmums kopumā!
 
Šobrīd Latvijas uzņēmumiem piedāvājam reģistrēties sekojošās korporatīvās lojalitātes programmās:
 
PartnerPlusBenefit: punkti tiek uzkrāti par lidojumiem ar aviokompānijām Lufthansa, LOT Polish Airlines, Swiss, Austrian Airlines, United Airlines.
 
OK Plus Corporate: punkti tiek uzkrāti par lidojumiem ar aviokompāniju Czech Airlines.
 
Finnair Corporate Programme: pēc reģistrēšanās programmā aviokompānija Finnair piešķir atlaides un elastīgus tarifa noteikumus korporatīvajiem braucieniem.
 
Programmu apraksti:
PartnerPlusBenefit.
Programmas būtība ir vienkārša – uzņēmums uzkrāj punktus, lidojot ar aviokompāniju Lufthansa, LOT, Austrian Airlines, United Airlines un Swiss reisiem.
 
Lai pilnvērtīgi izmantotu programmu, pēc reģistrācijas programmā pieprasiet uzņēmuma identifikācijas kodu (ID code), un paziņojiet to CWT ceļojumu birojam. ID kods tiks iekļauts uzņēmuma korporatīvajā profilā un sekojoši tiks ievadīts visās rezervācijās, tādējādi nodrošinot automātisku punktu uzskaiti, ja ceļojuma maršrutā būs lidojums ar kādu no minētajām aviokompāniju.
 
Punkti tiek ieskaitīti līdz 10 nedēļu laikā pēc veiktā lidojuma.
Bonusa punktus iespējams izmantot 3 gadu laikā.
 
Uzkrātos punktus iespējams izmantot pēc uzņēmuma izvēles: brīvbiļešu iegādei, servisa klases paaugstināšanai (upgrade), vai arī apmainīt pret ceļojumos vai ikdienā noderīgām lietām.
 
Svarīgi!
Programma PartnerPlusBenefit ir bez maksas un pieejama 24 stundas diennaktī!
Uzņēmuma darbinieki turpinās krāt punktus uz savām individuālajām bonusu programme kartēm.
  
 
OK Plus Corporate: punkti tiek uzkrāti par lidojumiem ar Czech Airlines.
 OK Plus Corporate.
OK Plus Corporate ir pastāvīgo klientu mārketinga programma, ko ir ieviesusi lidsabiedrība Czech Airlines, un tās mērķis ir turpmākā Czech Airlines sniegto pakalpojumu kvalitātes uzlabošana un dažādu priekšrocību sniegšana korporatīvajiem klientiem, kas regulāri izmanto Czech Airlines pakalpojumus. Uzņēmumiem, kas vēlas gūt labumu no dalības programmā OK Plus Corporate, ir jāreģistrējas šai programmai. Uzņēmumi, kas reģistrējas programmai OK Plus Corporate ar reģistrācijas veidlapu, līdz ar to noslēdz līgumu ar uzņēmumu Czech Airlines, adrese: Prague 6, Ruzyne Airport, 160 08, reģ. Nr. 45795908.
•           Par dalībnieku var kļūt tikai tāds uzņēmums, kas veic saimniecisko darbību Latvijā ar ID (reģistrācijas numuru). Dalība programmā OK Plus Corporate ir iespējama tikai tad, ja uzņēmums reģistrācijas brīdī ieceļ kontaktpersonu.
•           Pēc tam, kad reģistrācijas process ir pabeigts, Czech Airlines apstiprinās dalību programmā, nosūtot paziņojumu ar e-pastu.
•           Reģistrētajam uzņēmumam tiek piešķirts uzņēmuma numurs un tiek atvērts uzņēmuma konts, ko ir iespējams pārvaldīt tikai ar interneta starpniecību. Katram uzņēmumam var tikt piešķirts tikai viens reģistrācijas numurs.
•           Dalība sākas reģistrācijas datumā.
•           Dalība programmā OK Plus Corporate tiks automātiski pārtraukta, ja 24 mēnešu laikā uzņēmuma kontā nav bijis apgrozījuma un/vai ja uzņēmums pārceļ savu oficiālo biroju ārpus Latvijas, un/vai ja tā reģistrācijas numurs ir anulēts, un/vai ja uzņēmums pārtrauc saimniecisko darbību likvidācijas vai cita iemesla dēļ.
•           Punkti ir pamata vienība, kas tiek izmantota programmā OK Plus Corporate un atspoguļo reģistrētā uzņēmuma lojalitātes pakāpi. Atsevišķi Czech Airlines reisi tiek novērtēti ar zināmu punktu skaitu, ko uzņēmums nopelna savā kontā pēc tam, kad ir izmantojis šos reisus.
•           Punktu derīguma termiņš nav ierobežots visā programmas OK Plus Corporate dalības periodā.
•           Punktus var nopelnīt par reisiem, uz kuriem uzņēmums ir iegādājies biļetes Latvijā, plānotajos OK reisos, ko veic Czech Airlines, ja uzņēmums maksā par biļetēm atbilstoši tarifam un ja tarifa nosacījumi neaizliedz punktu pelnīšanu. Punkti var tikt ieskaitīti kontā tikai pēc ceļojuma, par reisiem, uz kuriem ir iegādātas biļetes ar lidsabiedrības kodu Nr. 064, kas ir izsniegtas J, C, D, Y, M, B, H, T, L, Q, V, N, S, G, U vai W klasē. Punktu novērtējumu varat atrast interneta adresē: www.okpluscorporate.com.
•           Punkti tiek ieskaitīti uzņēmuma kontā automātiski 10 – 12 nedēļu laikā pēc lidojuma, ja uzņēmums paziņo savu uzņēmuma dalības numuru biļešu iegādes brīdī vai ja tas reģistrē iegādāto reisu ar sava konta starpniecību internetā.
•           Punkti par reisiem var tikt ieskaitīti, ja tie ir veikti programmas OK Plus Corporate dalības laikā.
•           Programma OK Plus Corporate piešķir bonusa biļetes par Czech Airlines veiktajiem OK reisiem vai citas balvas, ko Czech Airlines var piedāvāt par uzkrātajiem punktiem. Balvas iegūšanai nepieciešamo punktu skaits ir norādīts punktu shēmā. Czech Airlines saglabā tiesības mainīt punktu limitu, kas ir nepieciešams atsevišķu balvu uzkrāšanai visā dalības laikā. Uzņēmums var izmantot balvu piešķiršanas tiesības personām, ko tas nosauc ar kontaktpersonas starpniecību. Bonusa biļetes ir derīgas 12 mēnešu no izsniegšanas brīža. Czech Airlines saglabā tiesības samazināt pasažieru skaitu ar bonusa biļetēm zināmos reisos. Uz dažiem reisiem bonusa biļetes var netikt izsniegtas vispār. Vairāk informācijas varat iegūt Czech Airlines birojos.
 
Dalība programmā OK Plus Corporate ir bez maksas.
 
 
Finnair Corporate Programme.
Piedaloties šajā korporatīvājā programmā, netiek uzkrāti bonusa punkti, kurus vēlāk apmainīt pret brīvbiļetēm, bet aviokompānija Finnair piešķir atlaides vairākiem tarifiem ar elastīgiem noteikumiem tūdaļ pēc reģistrēšanās šai programmai.
Pēc reģistrēšanās Finnair Corporate Programme, uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts uzņēmuma identifikācijas numurs un parole.
Lūdzu paziņojiet CWT ceļojumu birojam šo identifikācias numuru, ko ceļojumu birojs ievadīs katrā Finnair rezervācijā, tādējādi uzskaitot visus lidojumus ar aviokompāniju Finnair. Jo vairāk jūsu uzņēmums lidos ar Finnair, jo lielākas atlaides saņemsiet programmas ietvaros. 
Finnair Corporate Programme piedāvā trīs atlaižu līmeņus: Preffered, Advanced un Premium. Piesakoties programmai, uzņēmums uzreiz saņems visas Preffered līmeņa priekšrocības, nākamais atlaižu līmenis tiks piešķirts pēc noteikta daudzuma lidojumiem ar aviokompāniju Finnair.
 
Vairāk par programmu: http://www.finnair.com/fcp/

Papildus informācija: 67 812598 vai info@carlsonwagonlit.lv

 
IATA Acredited Agent Kaleva Travel SIA, Kr. Barona iela 7/9, LV 1050 Riga, Latvia info@carlsonwagonlit.lv , tel. +371 67285901

Kaleva Travel ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas sniedz visa veida atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem, valsts un pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām. Ceļojumu birojs piedāvā: aviobiļetes, viesnīcu rezervēšana, autobusu, vilcienu, kuģu un prāmju biļetes, auto īre un noma, kruīzi, ekskursijas, motivējošas programmas, konferenču un semināru organizēšana, incentive un iepazīšanās ceļojumi, grupu braucieni. Atpūtai tiek piedāvāti, kāzu ceļojumi, spa ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, sporta ceļojumi, katalogu ceļojumi, ceļojumi ar bērniem, nedēļas nogales ceļojumi, koncerti, aktīvā atpūta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā pasaulē.
Kaleva Travel sadarbības partneri aviokompānijas Lufthansa, Finnair, Estonian Air, airBaltic, SAS, CSA Czech Airlines, KLM, British Airways, Singapore Airlines, LOT, Aerosweet, Aeroflot, Austrian Airlines. Viesnīcas Marriott Hotels, Sokos Hotels, Radisson SAS, Reval Hotels, Sandals and Beaches. Tūroperatori Tez Tour, Novatours, Alida Tours, TUI, Dertour, Domina Travel. Prāmju un kruīzu kompānijas: Tallink Silja, Viking Line, Royal Caribbean, Celebrity, Carnival, Norwegian, Silversea. Auto noma: Avis, Hertz, Europcar, Sixt. Apdrošināšanas kompānijas Seesam, Ergo.