Otrdiena, 22.09 10:04
 ON-LINE pakalpojumi    Aviobiļetes Apdrošināšana Auto noma Viesnīcas Ceļojumi
Logo
ENG  LV
Galvenā lapa >> Vēstkopa
 
 

 

Vēstkopa

Pērc agrāk, maksā mazāk!

 

 Sadarbībā ar piedāvājam sekojošus čarterreisus 2012.gada vasarā no Rīgas:

 

Turcija no 24.aprīļa         

Horvātija no 22.jūnija

Kipra no 18.maija

Bulgārija no 27.maija

Rodas sala no 18.maija

Sicīlija no 18.maija

Krēta no 29.aprīļa                

Saloniki no 18.maija

Malaga un Faro septembrī

tiešais lidojums no Rīgas

lidojums caur Viļņu

lidojums caur Viļņu

 

PĒRC AGRĀK – MAKSĀ MAZĀK!
Iepriekšpārdošanas akcija 2012.gada vasaras sezonai!
 
IEPRIEKŠPĀRDOŠANAS AKCIJAS NOTEIKUMI
(Noteikumi spēkā  līdz 31.03.2012)
 
            
            Iepriekšpārdošanas akcijas noteikumi attiecas uz „NOVATOURS” organizētajiem ceļojumiem ar izlidojumu no Rīgas lidostas, kuru rezervācija veikta līdz 31.03.2012.
 
Apmaksas noteikumi:
         Rezervācijas veikšanas dienā ir jāveic 20% (divdesmit procentu) apmaksa no ceļojuma cenas.
         Ne vēlāk, kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma, ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa.
 
SVARĪGI!!!
 Saskaņā ar šīs akcijas noteikumiem, veiktajām rezervācijām nav pieļaujamas izmaiņas. Ja klients tomēr vēlas veikt izmaiņas rezervācijā, kas attiecas uz personām, datumu, ilgumu, numuru, ēdināšanu, visas iepriekšpārdošanas akcijas atlaides tiek anulētas. Iepriekšpārdošanas akcijas atlaides anulācijas gadījumā, klientam ir pienākums samaksāt cenu bez atlaides, kā arī veikt papildus maksājumus par izmaiņu veikšanu saskaņā ar tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma noteikumiem

Neveicot savlaicīgu ceļojuma apmaksu, iepriekšpārdošanas akcijas atlaides tiek anulētas un tiek piemēroti standarta tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma noteikumi. 


 
Lai rezervētu sazinieties darbdienās 9:00 - 18:00

Tel. +371 6728 5901
celojumi@kalevatravel.lv
 
 
 

 
IATA Acredited Agent Kaleva Travel SIA, Kr. Barona iela 7/9, LV 1050 Riga, Latvia info@carlsonwagonlit.lv , tel. +371 67285901

Kaleva Travel ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas sniedz visa veida atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem, valsts un pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām. Ceļojumu birojs piedāvā: aviobiļetes, viesnīcu rezervēšana, autobusu, vilcienu, kuģu un prāmju biļetes, auto īre un noma, kruīzi, ekskursijas, motivējošas programmas, konferenču un semināru organizēšana, incentive un iepazīšanās ceļojumi, grupu braucieni. Atpūtai tiek piedāvāti, kāzu ceļojumi, spa ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, sporta ceļojumi, katalogu ceļojumi, ceļojumi ar bērniem, nedēļas nogales ceļojumi, koncerti, aktīvā atpūta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā pasaulē.
Kaleva Travel sadarbības partneri aviokompānijas Lufthansa, Finnair, Estonian Air, airBaltic, SAS, CSA Czech Airlines, KLM, British Airways, Singapore Airlines, LOT, Aerosweet, Aeroflot, Austrian Airlines. Viesnīcas Marriott Hotels, Sokos Hotels, Radisson SAS, Reval Hotels, Sandals and Beaches. Tūroperatori Tez Tour, Novatours, Alida Tours, TUI, Dertour, Domina Travel. Prāmju un kruīzu kompānijas: Tallink Silja, Viking Line, Royal Caribbean, Celebrity, Carnival, Norwegian, Silversea. Auto noma: Avis, Hertz, Europcar, Sixt. Apdrošināšanas kompānijas Seesam, Ergo.