Sestdiena, 17.11 20:18
 ON-LINE pakalpojumi    Aviobiļetes Apdrošināšana Auto noma Viesnīcas Ceļojumi
Logo
ENG  LV
Galvenā lapa >> Vēstkopa
 
 

 

Vēstkopa

TALLINK LATVIJA piedāvājumi martā un aprīlī

 

 

 

 
 
*** Pavasara brīvdienas BĒRNI BĒRNIEM – no 9. līdz 15. martam notiks tradicionālā nedēļa Bērni Bērniem, kad uz abiem kuģiem dziedās un dejos bērnu ansambļi no Latvijas. Šogad būs arī īpaši viesi no Sanktpēterburgas. Ceļojumā būs iespēja satikt policijas palīgus Bebru Bruno un Runci Rūdi, kas bērniem stāstīs par drošību uz ceļiem.
 
 
 
 
*** FIESTA neprāts Baltijas jūrā! – no 15. marta līdz 31.maijam atmosties pavasarim! Iekustini sevi! Pārcelies uz krāšņo FIESTA neprātu Baltijas jūrā! Brazīlijas karnevāls, Kubas dejas, Argentīnas ritmi un Spānijas kaisle -FIESTA krāsainais virpulis ar sauli un siltumu, eksotiskiem ēdieniem, tropiskiem kokteiļiem un izcilu vīnu izlasi gaida ceļotājus!
 
 
 
*** Jautrā sadejošanās Baltijas jūrā!22.martā uz kuģa M/S Festival notiks Līnijdeju festivāls, kurš tiek rīkots sadarbībā ar Līnijdeju federāciju. Nav nozīmes cik daudz vai maz ir cilvēku, kāds ir to vecums, un vai Tev ir vai nav deju partneris. Galvenais ir vēlme dejot! Šī ir tā reize, kad vari iesaistīties jautrā un atraktīvā līnijdeju maratonā.
 
 
 
 
*** Kā dziesmā „NO SIRDS UZ SIRDI” jūras ceļojumā kopā ar Kažu. 14. aprīlī stāsts par piedzīvoto un izdomāto, sajusto, ieraudzīto vai tikai nojausto– ir tikai jāieskatās un jāieklausās un Kažas dziesmās varēsiet atrast sevi un mazliet vairāk uzzināt arī par pašu dziedātāju.
 
 
Vieta personai 4-vietīgā B klases kajītē no 21 LVL, 4-vietīgā A klases kajītē no 29 LVL.
 
    Lai pasūtītu kruīza braucienu , zvani darbdienās no 9:00 - 18:00 tālr. 67285901  vai raksti celojumi@kalevatravel.lv

 

 
IATA Acredited Agent Kaleva Travel SIA, Kr. Barona iela 7/9, LV 1050 Riga, Latvia info@carlsonwagonlit.lv , tel. +371 67285901

Kaleva Travel ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas sniedz visa veida atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem, valsts un pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām. Ceļojumu birojs piedāvā: aviobiļetes, viesnīcu rezervēšana, autobusu, vilcienu, kuģu un prāmju biļetes, auto īre un noma, kruīzi, ekskursijas, motivējošas programmas, konferenču un semināru organizēšana, incentive un iepazīšanās ceļojumi, grupu braucieni. Atpūtai tiek piedāvāti, kāzu ceļojumi, spa ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, sporta ceļojumi, katalogu ceļojumi, ceļojumi ar bērniem, nedēļas nogales ceļojumi, koncerti, aktīvā atpūta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā pasaulē.
Kaleva Travel sadarbības partneri aviokompānijas Lufthansa, Finnair, Estonian Air, airBaltic, SAS, CSA Czech Airlines, KLM, British Airways, Singapore Airlines, LOT, Aerosweet, Aeroflot, Austrian Airlines. Viesnīcas Marriott Hotels, Sokos Hotels, Radisson SAS, Reval Hotels, Sandals and Beaches. Tūroperatori Tez Tour, Novatours, Alida Tours, TUI, Dertour, Domina Travel. Prāmju un kruīzu kompānijas: Tallink Silja, Viking Line, Royal Caribbean, Celebrity, Carnival, Norwegian, Silversea. Auto noma: Avis, Hertz, Europcar, Sixt. Apdrošināšanas kompānijas Seesam, Ergo.