Trešdiena, 14.11 07:37
 ON-LINE pakalpojumi    Aviobiļetes Apdrošināšana Auto noma Viesnīcas Ceļojumi
Logo
ENG  LV
Galvenā lapa >> Vēstkopa
 
 

 

Vēstkopa

TALLINK LATVIJA svin Ražas svētkus!

 

 

Atkārtojot pagājušā gada iesāktās tradīcijas arī šogad tikai novembrī piedāvājam izbaudīt aizsākto tradīciju un svinēt Vislatvijas Ražas Svētku balli neierastā vidē – Baltijas jūrā uz kuģiem M/S Festival un M/S Romantika.
 
 
Tallink papildus ceļojumam piedāvā komfortablas kajītes, lieliskus restorānus, dziesmas un dejas līdz pat agram rītam kopā ar iemīļotajām latviešu grupām KLAIDONIS un APVEDCEĻŠ!
 
Aicinām turpināt tradīciju un svinēt Vislatvijas Ražas Svētkus no 12 novembra  līdz pat Neatkarīgās Latvijas Proklamēšanas dienai 18. novembrim ceļojumos
Rīga-Stokholma-Rīga
 
Klausieties populārās Apvedceļa dziesmas Zemenes un Puika, un Klaidoņa dziesmu Tēva Tēvs.
 
 
 Programma:
 • No 12.novembra līdz 18. novembrim ceļojumos Rīga-Stokholma-Rīga kopā ar Jums būs īpaši viesi – latviešu grupas KLAIDONIS (uz kuģa M/S Romantika) un APVEDCEĻŠ (uz kuģa M/S Festival)!
 
1.diena.
• No Rīgas izbrauksim plkst.17:30.
Iepērcieties mūsu veikalos un baudiet gardus ēdienus un dzērienus mūsu restorānos un bāros.
Un īsta latviešu balle – dziesmas un dejas kopā ar grupām Klaidonis vai Apvedceļš!
 
2.diena.
• Nākamajā rītā aicinām uz bagātīgi klāto brokastu galdu Zviedru galda restorānā vai īpašās brokastīs á la carte restorānā.
• Diena Stokholmā – ekskursija pa Stokholmu gida vadībā, Stokholmas muzeji, iepirkšanās vai pastaiga un atpūta Stokholmas vecpilsētā.
• Vakarā plkst.17:00 dosimies atpakaļ uz Rīgu.
• Pēc piedzīvojumiem bagātās dienas – sātīgas vakariņas Zviedru galda restorānā, á la carte restorānā vai Russian Cuisine. Palutiniet sevi arī mūsu saunas centrā.
Un balle dzīvās mūzikas pavadījumā turpinās!
• Ceļojuma laikā arī atpūtas un izklaides programma: aicinām Jūs dejot disko zālē, dziedāt karaoke un piedalīties spēlēs un viktorīnās. Nepalaidiet garām iespēju laimēt lieliskas balvas un Tallink ceļojumu dāvanu kartes. Noteikti izbaudiet arī grandiozo pusnakts šova programmu.
 
3.diena.
• Rīgā atgriezīsimies no rīta plkst. 11:00.
 
 
Un tas viss tikai par biļetes cenu:
no 19 LVL personai C4 kajītē
no 22 LVL personai B4 kajīte
no 29 LVL personai A4 kajītē
 
 
 
Atlaides:
 
• Īpašas atlaides Club One klientiem
• Bērniem līdz 17 gadiem atlaides Zviedru galda restorānā.
• Papildus bezmaksas vieta: pērkot visu kajīti, vienam bērnam līdz 11 gadiem brauciens bez maksas; bez atsevišķas gultas vietas.
 
Speciālais piedāvājums spēkā:
• Individuālajiem un grupu ceļojumiem ar prāmjiem M/S Romantika un M/S Festival kruīza ceļojumā Rīga - Stokholma - Rīga ar atiešanu no Rīgas laika posmā no 12.11. - 18.11.2011.
• Vietu un kajīšu skaits uz konkrēto piedāvājumu ir ierobežots.
 

                 

Lai pasūtītu kruīza braucienu , zvani darbdienās no 9:00 - 18:00 tālrunis  67 285 901 vai raksti celojumi@kalevatravel.lv

 

 
IATA Acredited Agent Kaleva Travel SIA, Kr. Barona iela 7/9, LV 1050 Riga, Latvia info@carlsonwagonlit.lv , tel. +371 67285901

Kaleva Travel ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas sniedz visa veida atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem, valsts un pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām. Ceļojumu birojs piedāvā: aviobiļetes, viesnīcu rezervēšana, autobusu, vilcienu, kuģu un prāmju biļetes, auto īre un noma, kruīzi, ekskursijas, motivējošas programmas, konferenču un semināru organizēšana, incentive un iepazīšanās ceļojumi, grupu braucieni. Atpūtai tiek piedāvāti, kāzu ceļojumi, spa ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, sporta ceļojumi, katalogu ceļojumi, ceļojumi ar bērniem, nedēļas nogales ceļojumi, koncerti, aktīvā atpūta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā pasaulē.
Kaleva Travel sadarbības partneri aviokompānijas Lufthansa, Finnair, Estonian Air, airBaltic, SAS, CSA Czech Airlines, KLM, British Airways, Singapore Airlines, LOT, Aerosweet, Aeroflot, Austrian Airlines. Viesnīcas Marriott Hotels, Sokos Hotels, Radisson SAS, Reval Hotels, Sandals and Beaches. Tūroperatori Tez Tour, Novatours, Alida Tours, TUI, Dertour, Domina Travel. Prāmju un kruīzu kompānijas: Tallink Silja, Viking Line, Royal Caribbean, Celebrity, Carnival, Norwegian, Silversea. Auto noma: Avis, Hertz, Europcar, Sixt. Apdrošināšanas kompānijas Seesam, Ergo.