Ceturtdiena, 25.02 14:45
 ON-LINE pakalpojumi    Aviobiļetes Apdrošināšana Auto noma Viesnīcas Ceļojumi
Logo
ENG  LV
Galvenā lapa >> Pasākumu un konferenču organizēšana >> Motivējošie ceļojumi
 
 

 

Motivējošie ceļojumi

 Aizvien biežāk dažādu uzņēmumu vadība organizē darbieniekiem kā arī uzņēmuma sadarbības partneriem motivējošus braucienus gan Latvijā, gan ārpus tās. To mērķis ir motivēt produktīvākam darbam un sadarbībai, kā arī  izteikt novērtējumu par jau paveikto. Motivējošo braucienu laikā var organizēt apmācības vai semināru, kas ļaus jums vienlaicīgi apzināt jūsu darbinieku spējas un zināšanas, kā arī kopā atpūšoties veicināt kolektīva saliedētību.


 
MĒS PARŪPESIMIES, LAI
  • Neatkarīgi no izvirzītā mērķa, katrs ceļojums tiek rūpīgi izstrādāts individuāli pasūtītājam
  • Katra brauciena izstrādāšanai tiek ņemtas vērā jūsu vēlmes un iespējas
  • Balstoties uz pieredzi un saglabājot virzību uz izvirzīto mērķi, tiek piemeklēts visatbilstošākais galamērķis
  • Ar jūsu iespējām tiek gūts maksimāls labums un rezultāts
  • Projekta vadītāja presonīga uzmanība un sadarbība ar jums gan brauciena izstrādes procesā, gan arī tā laikā
  • Iespēja sekmīgi apvienot izklaides braucienu ar apmācību procesu, lai jūs varat
  • Motivējošie braucieni ir solis pretim kolektīva saliedēšanai un lojalitātes stiprināšanai

 

 

 

 

 
IATA Acredited Agent Kaleva Travel SIA, Kr. Barona iela 7/9, LV 1050 Riga, Latvia info@carlsonwagonlit.lv , tel. +371 67285901

Kaleva Travel ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas sniedz visa veida atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem, valsts un pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām. Ceļojumu birojs piedāvā: aviobiļetes, viesnīcu rezervēšana, autobusu, vilcienu, kuģu un prāmju biļetes, auto īre un noma, kruīzi, ekskursijas, motivējošas programmas, konferenču un semināru organizēšana, incentive un iepazīšanās ceļojumi, grupu braucieni. Atpūtai tiek piedāvāti, kāzu ceļojumi, spa ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, sporta ceļojumi, katalogu ceļojumi, ceļojumi ar bērniem, nedēļas nogales ceļojumi, koncerti, aktīvā atpūta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā pasaulē.
Kaleva Travel sadarbības partneri aviokompānijas Lufthansa, Finnair, Estonian Air, airBaltic, SAS, CSA Czech Airlines, KLM, British Airways, Singapore Airlines, LOT, Aerosweet, Aeroflot, Austrian Airlines. Viesnīcas Marriott Hotels, Sokos Hotels, Radisson SAS, Reval Hotels, Sandals and Beaches. Tūroperatori Tez Tour, Novatours, Alida Tours, TUI, Dertour, Domina Travel. Prāmju un kruīzu kompānijas: Tallink Silja, Viking Line, Royal Caribbean, Celebrity, Carnival, Norwegian, Silversea. Auto noma: Avis, Hertz, Europcar, Sixt. Apdrošināšanas kompānijas Seesam, Ergo.