Piektdiena, 16.11 18:58
 ON-LINE pakalpojumi    Aviobiļetes Apdrošināšana Auto noma Viesnīcas Ceļojumi
Logo
ENG  LV
Galvenā lapa >> >> Ceļojumi
 
 

 

Ceļojumi

Eksotiskie ceļojumi!

Temperamentīgā un kaislīgā Dienvidamerika jūs sagaidīs ar lieliskām dabas ainavām, noslēpumainiem mūžamežiem, senām kultūrām, inku, acteku un maiju varenajiem tempļiem, piramīdām un pilīm.  Izbaudiet peldes un atpūtu sapņainajās balto smilšu pludmalēs! Tas viss pārvērtīs Jūsu ceļojumu uz šo kontinentu neaizmirstamā, iespaidiem bagātā piedzīvojumā!   

 

 

Kostarika

Costa_rica.jpg

 

 

 

 

Jūs meklējat paradīzi zemes virsū, neskartu dabu un piedzīvojumus?Teritorijas ziņā nelielā Kostarika spēj piedāvāt jums milzīgas dabas bagātības, kuras slēpjas UNESCO pasaules dabas mantojumā iekļautajos nacionālajos parkos. Līdz pat 3000m augstumam debesīs tiecas vulkāni, aizaugušos mūžamežos zied orhidejas un lidinās taureņi, džungļos trokšņo pērtiķi, tropiskā dārzā burbuļo termālie avoti. Skatam paveras ananāsu plantācijas un idilliski līcīši.

Detalizētu informāciju par ceļojumu skatīt šeit: http://www.viariga.lv/uploads/filedir/2 Kostarikas tures.doc 2 Kostarikas tures.doc  

 Peru

peru.jpg

 

 

 

 

Dabas draugu un kultūras mīļotāju gardums. Gadu tūkstošus senās inku kultūras sirds, kas zudusi vēstures mainīgajā gaitā, un atkal atrastās kādreiz ziedošo impēriju pēdas rosina ne tikai Ērika fon Dēnekena fantāziju, bet vēl arvien nodarbina daudzu nāciju zinātnieku prātus. Inku galvaspilsēta Kusko, šķietami pazudusī pilsēta Mačupikču, noslēpumainie zīmējumi Naskas tuksnesī ir tikai daži neizpētīto, zudušo kultūru liecinieki. Taču fascinējoša ir arī skaistā galvaspilsēta Lima ar tās koloniālo greznību, arheoloģijas muzeju un dzīvīgo rosību.

Detalizētu informāciju par ceļojumu skatīt šeit:http://www.viariga.lv/uploads/filedir/Peru.doc Peru.doc  
  

  

 

Čīle

 

 Cile.jpg

 

Tuksnesis, sausāks nekā Sahāra, ezeri un fjordi gluži kā Skandināvijā, mūžameži un mūžīgais ledus – Čīle ir atklājēju un pretstatu zeme. Ziemeļos Jūs fascinēs pasaules sausākais tuksnesis Atakama, vidienē ezeru apgabals ap Puerto Montt, dienvidos fantastiskās Torres del Paine nacionālā parka kalnu ainavas un retās dzīvnieku sugas, Patagonijas varenie glečeri. Čīles centrālajā daļā atrodas šīs daudzveidīgās valsts galvaspilsēta Santjago ar tās moderno arhitektūru un koloniālā laika celtnēm. Ja ir vēlēšanās iepazīt pilnīgi citu, svešu dienvidu puslodes kultūru, jādodas uz Lieldienu salām. Milzīgās akmens figūras salas krastā devušas iemeslu neskaitāmiem mītiem un leģendām. 

Detalizētu informāciju par ceļojumu skatīt šeit:http://www.viariga.lv/uploads/filedir/Cile.doc Cile.doc  1.01 MB  19.06.2006 15:15 

 

 

 

 

 

Venecuēla

 

 

 

 

 

 

 

Krāsām un kontrastiem pārpilnā valsts pārsteidz ar tās iespaidīgajām dabas bagātībām: kilometriem garas palmu pludmales, jūras nacionālie parki, varenās plakankalnes, pasaules augstākais ūdenskritums Salto Angel, kā arī eksotiska dzīvnieku valsts. Braucot vienkocenē pa Amazones kanāliem sastapsiet kādu no indiāņu ciltīm, kas vēl arvien mīt pirmatnējo mūžamežu un noslēpumaino džungļu biezokņos.

Detalizētu informāciju par ceļojumu skatīt šeit:http://www.viariga.lv/uploads/filedir/4 Venecuelas tures.doc 4 Venecuelas tures.doc   

 

Dienvidāfrika

capepoint.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dienvidāfrika ir neskaitāmu skaistu ainavu un kontrastu zeme, kurā cukurniedru lauki mijas ar skarbām tuksnešu un savannu teritorijām, majestātiskās kalnu grēdas robežojas ar garām baltām pludmalēm. Pilsētās kapholandiešu villas atgādina par pirmajiem ieceļotājiem, savukārt valsts vidienē iezemieši daļēji vēl dzīvo tradicionālās būdiņās tāpat kā viņu senču senči. Taču nacionālajos parkos un dabas rezervātos toni nosaka vienīgi dzīvnieku valsts pārstāvji. Šīs mežonīgās dabas vidū varēsiet izbaudīt romantiskās safari lodge komfortu. Ļaujiet dienvidafrikāniešu viesmīlībai sevi palutināt, nobaudiet viņu dažādo, bagātīgo virtuvi un izcilos Dienvidāfrikas vīnus!

Detalizētu informāciju par ceļojumu skatīt šeit: http://www.viariga.lv/uploads/filedir/Dienvidafrikas panorama.doc Dienvidafrikas panorama.doc         

 

 

  

 

Vjetnama

NorthernEs_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saule uzlec pār visām 3300 km garās piekrastes palmu pludmalēm – esiet sveicināti rīta blāzmas zemē! 4000 gadu senā vēsture, Pasaules kultūras mantojumā iekļautās, tradī-cijām bagātās, rosīgās pilsētas un mīļie cilvēki padara Vjetnamu par īpaši pievilcīgu ceļojumu galamērķi, kurā jūs varat atklāt pagātni un piedzīvot tagadni – Hanoja ar tās vecpilsētu un leģendām apvīto pagodu, Halongas līča neskartā ainava ar  savdabīgajām kaļķakmens klintīm un grotām uz smaragdzaļās jūras fona, Hue ar tās tradicionālajām ķeizaru kapenēm un pagodām līdz pat modernajai metropolei Hošiminai, 200km garajam pazemes tunelim, kā arī atpūtai vienā no skaistākajām Vjetnamas pludmalēm.

Detalizētu informāciju par ceļojumu skatīt šeit: http://www.viariga.lv/uploads/filedir/Vjetnama.doc Vjetnama.doc  196.50 KB  

 

 

 


       

 

 

 

 

 

 

 

 

 
IATA Acredited Agent Kaleva Travel SIA, Kr. Barona iela 7/9, LV 1050 Riga, Latvia info@carlsonwagonlit.lv , tel. +371 67285901

Kaleva Travel ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas sniedz visa veida atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem, valsts un pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām. Ceļojumu birojs piedāvā: aviobiļetes, viesnīcu rezervēšana, autobusu, vilcienu, kuģu un prāmju biļetes, auto īre un noma, kruīzi, ekskursijas, motivējošas programmas, konferenču un semināru organizēšana, incentive un iepazīšanās ceļojumi, grupu braucieni. Atpūtai tiek piedāvāti, kāzu ceļojumi, spa ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, sporta ceļojumi, katalogu ceļojumi, ceļojumi ar bērniem, nedēļas nogales ceļojumi, koncerti, aktīvā atpūta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā pasaulē.
Kaleva Travel sadarbības partneri aviokompānijas Lufthansa, Finnair, Estonian Air, airBaltic, SAS, CSA Czech Airlines, KLM, British Airways, Singapore Airlines, LOT, Aerosweet, Aeroflot, Austrian Airlines. Viesnīcas Marriott Hotels, Sokos Hotels, Radisson SAS, Reval Hotels, Sandals and Beaches. Tūroperatori Tez Tour, Novatours, Alida Tours, TUI, Dertour, Domina Travel. Prāmju un kruīzu kompānijas: Tallink Silja, Viking Line, Royal Caribbean, Celebrity, Carnival, Norwegian, Silversea. Auto noma: Avis, Hertz, Europcar, Sixt. Apdrošināšanas kompānijas Seesam, Ergo.