Ceturtdiena, 25.04 13:53
 ON-LINE pakalpojumi    Aviobiļetes Apdrošināšana Auto noma Viesnīcas Ceļojumi
Logo
ENG  LV
Galvenā lapa >> >> Ceļojumi
 
 

 

Ceļojumi
Avis
Maurīciju salas
Lieliska atpūta visiem - ģimenēm, jaunlaulātajiem, golfa spēlētājiem un arī SPA tīkotājiem!!!
SPA ceļojumi.
Piedāvājam dažādas programmas Jūsu skaistumam un labsajūtai. Daudzveidīgās kūres varat izvēlēties un iekļaut arī kā sava ceļojuma atsevišķu sastāvdaļu.
Eksotiskie ceļojumi!
Temperamentīgā un kaislīgā Dienvidamerika jūs sagaidīs ar lieliskām dabas ainavām, noslēpumainiem mūžamežiem, senām kultūrām, inku, acteku un maiju varenajiem tempļiem, piramīdām un pilīm..
TUI un DERTOUR ceļojumi
Atpūsties saulainajos kūrortos, baudīt dabas krāšņumu un varenību, doties izzināt kultūru vai vienkārši ceļot ar savu auto - tā ir Jūsu personiskā izvēle. Via rīga piedāvā sadarbībā ar DERTOUR un TUI!
Ūdenssporta ceļojumi
Ceļojumi no Surf around the World un specializētajiem TUI un MEIER’S WELTREISEN aktīvās atpūtas katalogiem uz labākajām ūdensporta vietām pasaulē
Kāzu ceļojumi
Siltas smiltis, koraļu rifi, krāsaini papagaiļi palmu zaros un saulriets okeānā.. "Via Rīga ceļojumu birojs"
piedāvā neaizmirstamu iespēju Jums un Jūsu mīļotajam apprecēties kādā no pasaules skaistākajām un romantiskākajām vietām.
Eiropas metropoles
Lieliska iespēja Jums un Jūsu mīļotajam pavadīt neaizmirstamu nedēļas nogali par īpašām cenām, Eiropas romantiskākajās pilsētās.
 
IATA Acredited Agent Kaleva Travel SIA, Kr. Barona iela 7/9, LV 1050 Riga, Latvia info@carlsonwagonlit.lv , tel. +371 67285901

Kaleva Travel ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas sniedz visa veida atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem, valsts un pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām. Ceļojumu birojs piedāvā: aviobiļetes, viesnīcu rezervēšana, autobusu, vilcienu, kuģu un prāmju biļetes, auto īre un noma, kruīzi, ekskursijas, motivējošas programmas, konferenču un semināru organizēšana, incentive un iepazīšanās ceļojumi, grupu braucieni. Atpūtai tiek piedāvāti, kāzu ceļojumi, spa ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, sporta ceļojumi, katalogu ceļojumi, ceļojumi ar bērniem, nedēļas nogales ceļojumi, koncerti, aktīvā atpūta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā pasaulē.
Kaleva Travel sadarbības partneri aviokompānijas Lufthansa, Finnair, Estonian Air, airBaltic, SAS, CSA Czech Airlines, KLM, British Airways, Singapore Airlines, LOT, Aerosweet, Aeroflot, Austrian Airlines. Viesnīcas Marriott Hotels, Sokos Hotels, Radisson SAS, Reval Hotels, Sandals and Beaches. Tūroperatori Tez Tour, Novatours, Alida Tours, TUI, Dertour, Domina Travel. Prāmju un kruīzu kompānijas: Tallink Silja, Viking Line, Royal Caribbean, Celebrity, Carnival, Norwegian, Silversea. Auto noma: Avis, Hertz, Europcar, Sixt. Apdrošināšanas kompānijas Seesam, Ergo.