Trešdiena, 19.06 15:55
 ON-LINE pakalpojumi    Aviobiļetes Apdrošināšana Auto noma Viesnīcas Ceļojumi
Logo
ENG  LV
Galvenā lapa >> Darījumu braucieni >> E-Travel
 
 

 

E-Travel

 

CWT piedāvā unikālu, speciāli korporatīvajiem klientiem izstrādātu on-line rezervēšanas sistēmu - e-travel (iepriekšējais nosaukums Aergo SBT). E-travel būtiski atšķiras no citām šobrīd Latvijas tirgū esošajām on-line rezervēšanas iespējām un tai piemīt sekojošas priekšrocības:

- rezervāciju var veikt gan pats ceļotājs, gan par rezervēšanu atbildīgā persona,
- izvēlei pieejamas gan tradicionālās, gan lētās aviokompānijas;
- vienmēr, salīdzināšanai, tiek norādītā lētākā iespējamā cena;
- rezervācija nav jaizpērk tās izdarīšanas brīdī;
- iespējams veikt pārrezervāciju (t.i. pārbaudīt vai izpirkšanas brīdī nav pieejama lētāka cena)
- rezervāciju iespējams pašam mainīt/atcelt līdz izpirkšanas dienai on-line režīmā;
- rezervāciju iespējams apmaksāt ar rēķinu (tai skaitā pēcapmaksa);
- iespējams veidot vienotu rezervāciju iekļaujot tajā arī viesnīcas un autoīri;
- iespējams ceļotājam piesaistīt korporatīvo profilu (informāciju par prioritātēm, kontkattālruņiem utt.)
- nodrošina piekļuvi ceļojumu biroja speciālajām un/vai līgumcenām,

E-travel, savu dienesta braucienu organizēšanai, šobrīd lieto jau vairāk kā 65 uzņēmumi un valsts struktūras Latvijā.

Visplašākā izvēle.
E-travel rezervēšanas sistēma ir vienkāši lietojama un labi pārskatāma. Lai atrastu jums interesējošā lidojuma iespējas, jums sistēmā jāievada tikai daži nepieciešamie dati, un pēc mirkļa datora ekrānā būs redzami visi iespējamie lidojuma varianti: gan tiešie, gan savienotie avioreisi, gan arī zemo cenu aviokompāniju reisi, ja konkrētajā maršrutā tādi pastāv.

 Lētākās cenas garantija.
Kā alternatīvu sistēma vienmēr piedāvās arī vislētāko pieejamo lidojuma variantu, pat ja tas pilnībā neatbildīs jūsu prasībām lidojuma laiku ziņā un nebūs pats ērtākais, bet izvēle ir jūsu ziņā, jums atliek tikai iezīmēt jums piemērotāko variantu, vēl viens klikšķis – un rezervācija gatava!

Sistēma jums norādīs biļetes izpirkšanas termiņu, turklāt izpirkšanas dienā iespējams pārbaudīt, vai nav parādījusies kāda lētāka lidojuma iespēja, un pēc vēlēšanās rezervāciju mainīt.

Viesnīcas un autoīre
Ja nepieciešams, aviobiļetei varat pievienot arī viesnīcas rezervāciju, jums tikai jāuzklikšķina uz atbilstošā lodziņa. Sistēmā iekļauti ļoti daudzi un  dažādi viesnīcas meklēšanas kritēriji, kā piemēram - tuvumā konkrētai adresei, metro stacijai, kādam apskates objektam, vēlamā viesnīcu ķēde un citi. Aergo piedāvāto pieejamo viesnīcu sarakstā jūs atradīsiet arī viesnīcas cenu, adresi un citu detalizētu informāciju.

Ja ceļotājam svarīga neatkarīga un operatīva pārvietošanās iespēja ceļojuma galamērķī, klikšķiniet uz lodziņa, kas pavērs jums plašas autoīres iespējas, piedāvājot visdažādākās kompānijas, cenas un mašīnu klases.

Noderīga papildinformācija:
E-travel rezervēšanas sistēmā jūs atradīsiet arī daudz citas ceļojumā noderīgas informācijas, kā piemēram:
- laika prognozi jebkurai vietai pasaulē;
- pilsētu metro kartes;
- sīku informāciju par lidostām;
- konkrēta lidmašīnas modeļa aprakstu, attēlu un plānu;
- svarīgas prasības, ieceļojot konkrētā valstī: vajadzīgie dokumenti, vīzas vai vakcīnas nepieciešamība u.c.

Lai uzzinātu vairāk par E-travel un saņemtu pieeju sistēmas lietošanai, lūdzu, sazinieties ar Carlson Wagonlit Travel korporatīvo klientu apkalpošanas nodaļu t. 67 812 598 vai pa e-pastu: info@carlsonwagonlit.lv

  

Kontaktinformācija

SIA CWT Latvia
Kr.Barona 7/9, Rīga, LV-1050
Tel: +371 67285901
Fakss: +371 67828199
info@kalevatravel.lv

IATA Acredited Agent Kaleva Travel SIA, Kr. Barona iela 7/9, LV 1050 Riga, Latvia info@carlsonwagonlit.lv , tel. +371 67285901

Kaleva Travel ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas sniedz visa veida atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem, valsts un pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām. Ceļojumu birojs piedāvā: aviobiļetes, viesnīcu rezervēšana, autobusu, vilcienu, kuģu un prāmju biļetes, auto īre un noma, kruīzi, ekskursijas, motivējošas programmas, konferenču un semināru organizēšana, incentive un iepazīšanās ceļojumi, grupu braucieni. Atpūtai tiek piedāvāti, kāzu ceļojumi, spa ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, sporta ceļojumi, katalogu ceļojumi, ceļojumi ar bērniem, nedēļas nogales ceļojumi, koncerti, aktīvā atpūta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā pasaulē.
Kaleva Travel sadarbības partneri aviokompānijas Lufthansa, Finnair, Estonian Air, airBaltic, SAS, CSA Czech Airlines, KLM, British Airways, Singapore Airlines, LOT, Aerosweet, Aeroflot, Austrian Airlines. Viesnīcas Marriott Hotels, Sokos Hotels, Radisson SAS, Reval Hotels, Sandals and Beaches. Tūroperatori Tez Tour, Novatours, Alida Tours, TUI, Dertour, Domina Travel. Prāmju un kruīzu kompānijas: Tallink Silja, Viking Line, Royal Caribbean, Celebrity, Carnival, Norwegian, Silversea. Auto noma: Avis, Hertz, Europcar, Sixt. Apdrošināšanas kompānijas Seesam, Ergo.